×

Hotel MAGNAT Ostrowiec Świętokrzyski

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Hotel MAGNAT Zespół Pałacowo - Parkowy to nowy, elegancki Hotel , składający się z kilku obiektów. Posiadamy 150 miejsc hotelowych. Położony jest w malowniczym, zabytkowym parku z licznymi pomnikami przyrody u podnóża najstarszych w Europie – Gór Świętokrzyskich.

Spokojne otoczenie umożliwia aktywny wypoczynek w sąsiedztwie przyrody.

Jest to obiekt całodobowy, który swą działalność hotelową i gastronomiczną prowadzi od wielu lat. Położony jest przy głównej trasie krajowej Radom - Rzeszów w miejscowości Jacentów obok Ostrowca Świętokrzyskiego i Opatowa. Jest to idealne miejsce na wyjazdy służbowe oraz dla turystów wypoczywających w regionie Gór Świętokrzyskich.

Swoim Gościom oferujemy noclegi w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych oraz apartamenty. Dysponuje również profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, szkoleniowymi, wykładowymi od
20 - 200osób (sale klimatyzowane).

Istnieje możliwość skorzystania z basenu letniego oraz kortu tenisowego. Konie do rekreacji (nauka jazdy konnej, przejażdżki bryczką, kulig). Obok naszego hotelu znajduje się duże boisko do piłki nożnej i do piłki siatkowej.

Hotel przyjazny dla zwierząt.

Przyjmujemy wycieczki szkolne oraz zielone szkoły. Na terenie całego hotelu działa darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu Hot Spot. Dla grup zorganizowanych udzielamy rabatów.

Gwarantujemy Państwu wysoki standard i jakość obsługi oraz korzystne ceny.

Jacentów 117 / koło Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostrowiec Świętokrzyski (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie