×

Hotel Krystyna Kraków

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Hotel Krystyna znajduje się w południowej części Krakowa, na skraju zabytkowego Parku Uzdrowiskowego położonego w urokliwej dolinie rzeki Wilgi.

Lokalizacja hotelu w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, przy ważnych szlakach komunikacyjnych (autostrada A4, droga krajowa nr 7 do Zakopanego) oraz kilka kilometrów od lotniska Balice, a zarazem cisza i spokój panujące w otoczeniu hotelu sprzyjają zarówno pobytom biznesowym jak również turystycznym i wypoczynkowym.

Dodatkowym atutem naszego hotelu jest sąsiedztwo Uzdrowiska Kraków Swoszowice, które posiada jedne z najlepszych w Polsce złóż wód siarkowych wykorzystywanych do kąpieli leczniczych.

Hotel dysponuje 74 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4 osobowych i apartamentach rodzinnych, część pokoi przystosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, łazienkę, a część z nich posiada także dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Zalety położenia naszego Hotelu docenią:

Goście biznesowi - gdyż szybko dojadą do centrum Krakowa oraz prawie każdej jego dzielnicy.

Turyści -jest to świetne miejsce wypadowe do zwiedzania Krakowa (Rynek, Wawel, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego), jego najbliższych okolic (Kopalnia Soli w Wieliczce i Bochni, Puszczy Niepołomickiej ze stadem Żubrów) oraz całej Małopolski (Zakopane, Pieniny ze spływem Dunajcem, Wadowice, Oświęcim).

Wczasowicze - osoby pragnące połączyć odpoczynek z poprawą własnego zdrowia mogą skorzystać z dobrodziejstw kąpieli w wodach siarczkowych oraz innych zabiegów wykonywanych w Uzdrowisku Kraków Swoszowice.

Każdy z Państwa odwiedzając nasz Hotel na pewno znajdzie cos dla siebie

Lusińska 9 A - 9 B, Kraków (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Futbol, Fitnes, Bilard, Tenis

Wellness, relaks
  • Sauna
Charakterystyka miejsca
  • Telefon, Sala Konferencyjna

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie