×

Hotel KOWALKOWSKI Grudziądz

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Hotel-Restauracja H. Kowalkowski został utworzony w budynku pochodzącym z przełomu XVIII - XIX wieku. Jest on obiektem o charakterze zabytkowym, który dostarcza wielu dodatkowych wrażeń. Swoją działalność rozpoczął 20 kwietnia 2000 roku. Ten uroczy Hotel położony na ziemii grudziądzkiej jest idealnym miejscem na spokojny i odprężający pobyt w naszym mieście. Jego piękny ogród w samym środku miasta przyciąga nie tylko gości, ale i samych mieszkańców Grudziądza. Obiekt usytuowany jest w centrum miasta, co daje możliwość szybkiej i wszechstronnej komunikacji. Jego dogodna lokalizacja w pobliżu ważnych krajowych i międzynarodowych tras komunikacyjnych umożliwia szybki i łatwy dojazd.

Hotel-Restauracja H. Kowalkowski już od wielu lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełnia także wymagania standardu i wyposażenia pokoi, czego dowodem są przyznane trzy gwiazdki.

Zapraszamy Państwa przez siedem dni w tygodniu - nasz hotel jest zawsze otwarty na Gości. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do sieci Wi Fi.

Oferujemy nie tylko przestronne i dobrze wyposażone pokoje, w których można przyjemnie spędzić czas. Zapraszamy także do restauracji gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze można skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej. Zapraszamy tam naszych Gości na śniadania, obiady i kolacje oraz inne posiłki.

W naszej restauracji można zorganizować niezapomnianą okolicznościową imprezę np. wesele, przyjęcie, bankiet.

Chopina 1/3, Grudziądz (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Kawiarnia

    Sala Konferencyjna

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie