×

Hotel Koloseum Turek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 94 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Koloseum posiada komfortową bazę noclegową i doskonale zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Usytuowany jest w centrum miasta skąd z łatwością dotrą państwo do wszystkich urzędów, biur, dworca autobusowego,i sklepów, a ekskluzywne wnętrza obiektu zapewnią Gościom wspaniały wypoczynek.

Każdy z pokoi posiada osobną łazienkę (z kabiną prysznicową , suszarką do włosów i płynami do kąpieli), telewizor, telefon i lodówkę. Na terenie całego obiektu nasi Goście mają możliwość nie odpłatnego korzystania z szybkiego, bezprzewodowego łącza internetowego.
W mini- barku znajdą Państwo różnego rodzaju alkohole, piwo, napoje chłodzące i drobne przekąski. Pokoje o podwyższonym standardzie są klimatyzowane. Starannie dobrane szczegóły "wystroju "wnętrza, umeblowanie, oświetlenie, dbałość naszego personelu o utrzymanie nienagannego porządku i wrażliwość na każdą uwagę sprawią, że
poczujecie się Państwo jak w domu.

W cenie noclegu przygotujemy dla Państwa prawdziwie królewskie śniadanie.Na szwedzkim stole oprócz kompozycji różnorodnych gatunków serów, "wędlin, sałatek, "wędzonych ryb, serwujemy owoce, jogurty, plotki i zawsze świeże pieczywo. Na życzenie przygotujemy jajecznice bądź inne ciepłe dania.

Kaliska 14, Turek (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie