×

Hotel Kazimierski Zdrój Janowiec

Zapytaj o cenę i dostępność
od 66 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 3 min.
Opłać swoją rezerwację Bonem Turystycznym online, a my zapłacimy 50 zł za Twój wyjazd.
Szczegóły płatności »
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 3 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Na zboczu Góry Zamkowej, z niesamowitym widokiem na Kazimierz Dolny, tuż nad Wisłą, powstał Hotel Kazimierski *** SPA & Wellness.

Hotel Kazimierski Zdrój to miejsce na Lubelszczyźnie wyjątkowe. Dla tych, którzy poszukują wyjątkowej przestrzeni, odpoczynku, inspiracji, przemiany, odmiany. Hotel Kazimierski Zdrój powstał z dobrych, pozytywnych emocji, pragnienia tworzenia, dawania szczęścia, promowania mało dziś popularnego nurtu troski o ciało i duszę jako jedności, co, wierzymy, zapewnia długoletnie, energetyczne życie.

Odkryj piękno całego regionu lubelskiego: Janowiec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Puławy, Sandomierz…

Jeśli jest w Tobie pragnienie równowagi, harmonii, powrotu do pierwotnej jedności ciała i ducha być może uda Ci się ją odnaleźć tutaj, gdyż właśnie po to powstało to miejsce. Jeśli jest w Tobie pragnienie, oznacza to, że musisz poszukać źródła…

Hotel Kazimierski Zdrój *** SPA & Wellness to czterokondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 1500 m2, wyposażony w 22 pokoje około 50 miejsc noclegowych, część restauracyjno – gastronomiczną (do 100 miejsc) i dwie sale konferencyjne (40 i 30 osób po połączeniu łącznie do 100 osób). Hotel Kazimierski Zdrój SPA & Wellness to dwa pokoje jednoosobowe, osiemnaście pokoi dwuosobowych oraz apartament. Dziewięć pokoi posiada taras lub balkon. Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do 12.00.

Standardowe wyposażenie każdego pokoju to biurko z mini barem, telewizja, telefon, sejf oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Wszystkie pokoje wyposażono w stylu komponującym się z filozofią Hotelu Kazimierski Zdrój SPA & Wellness: dobra przestrzeń, równowaga ducha i ciała. Urządziliśmy dla naszych gości hotelowe pokoje tak, aby przede wszystkim zapewnić Państwu komfortowy, głęboki relaks i odpoczynek. Minimalizm wystroju, jasne barwy i duże przestrzenie – wszystko po to, aby poczuli się Państwo u nas głębokie odprężenie. Wszystkie pokoje posiadają oddzielne łazienki oraz są codziennie sprzątane.

Nasza recepcja działa 24 h na dobę. Nie ma wymogu minimalnego czasu pobytu.

Oblasy 199, Janowiec (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
BON turystyczny

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Janowiec: