×

Hotel Irys Piekoszów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 46 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Irys to nowo otwarty obiekt w okolicach Kielc. Nowoczesna bryła hotelu skrywa luksusowe, przestronne i komfortowe wnętrza.  Posiada wygodne i doskonale wyposażone pokoje, oraz 2 apartamenty 40 metrowe z dostępem do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Dla Państwa wygody mamy bezpłatny dostęp do Internetu we wszystkich ogólnie dostępnych miejscach hotelu natomiast pracownicy recepcji służą pomocą,  gdyby potrzebowali Państwo wskazówek, jak skorzystać z tej możliwości.

Restauracja Hotelu Irys specjalizuje się w nowoczesnej kuchni międzynarodowej i polskiej. Restauracja mieści  się w przestronnej, nowoczesnej sali, skomponowanej nowoczesnym oświetleniem dobieranym odpowiednio do klimatu i nastroju naszych klientów, to idealne miejsce na spotkanie i lekki posiłek, ale też na wieczorny relaks przy szklaneczce ekskluzywnego alkoholu w doborowym towarzystwie.

Hotel Irys w trosce o najwyższy komfort naszych gości jest wyposażony w podjazd dla wózków inwalidzkich. Posiada także ogrodzony, monitorowany parking.

Dodatkową atrakcją dla naszych klientów jest zielony skwerek wyposażony w fontannę oraz miejsce na grilla, który na pewno umili pobyt Państwu w naszym Hotelu.

Hotel Irys jest doskonale usytuowany co umożliwia prosty i komfortowy dojazd.

Micigózd, ul. Częstochowska , Piekoszów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Piekoszów: