×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sorkwity:

Hotel im Park. Apartamenty Sorkwity

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Apartamenty

Na parterze Dworku znajduje się salon z kominkiem, w którym można pooglądać telewizję, poczytać lub pograć w gry towarzyskie. W dawnym budynku folwarcznym znajdują się cztery dwupoziomowe apartamenty każdy złożony z dwóch sypialni, pokoju dziennego oraz niewielkiej kuchni i łazienki.
Powierzchnia apartamentów waha się od 42m2 do 71m2 co pozwoliło stworzyć wygodne zakwaterowanie nawet dla pięciu osób. Każdy apartament posiada taras z widokiem na jezioro.

Pokoje

Pokoje w Dworku i Starej Stajni dzięki nietypowym wnętrzom starych zabudowań stały się niepowtarzalne i sympatyczne, co sprawia, że nasi goście czują się tutaj dobrze. Dysponujemy także pokojami usytuowanymi w dwu piętrowym pawilonie położonym tuż nad jeziorem.

Domki

W odległości 150 m od hotelu – na okolonym starymi drzewami półwyspie Jeziora Lampasz – stoi sześć domków typu „Brda”, każdy z dwiema sypialniami na poddaszu. Na parterze znajduje się wygodnie wyposażony pokój dzienny, mała zabudowana kuchnia oraz łazienka. Bezpośrednio przed wejściem do pokoju dziennego znajduje się drewniany taras z widokiem na jezioro.
Nieopodal domków położona jest piaszczysta zatoczka plażowa z pomostem do kąpieli słonecznych i wodnych. Także zwolennicy sportów wodnych oraz wędkarze znajdą coś dla siebie, istnieje bowiem możliwość wypożyczenia kajaków i łodzi. Tuż nad samym jeziorem znajduje się zadaszony szałas do grilla – idealne miejsce do organizowania wieczornych imprez na świeżym powietrzu.

Jędrychowo 15, Sorkwity (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2022.
p w ś c p s n
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie