×

Hotel i Gospoda "Pod Kamieniem" Lipnica Murowana

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nazwa naszego kompleksu związana jest ze słynnym rezerwatem skalnym "Kamienie Brodzińskiego", w pobliżu którego znajduje się hotel i gospoda. Rezerwat utworzono dla zachowania malowniczej grupy skał z piaskowca istebniańskiego wraz z otaczającym je fragmentem lasu.

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo komfortowe noclegi w Lipnicy Górnej w Małopolsce. To 17 eleganckich pokojów, w których będą Państwo mogli wypocząć i nabrać sił przed kolejnym dniem. Każdy z nich jest odpowiednio wyposażony, co pozwala na spędzenie tutaj wyjątkowych chwil. Zapewniamy jedyny i niepowtarzalny klimat, profesjonalną, zawsze pomocną obsługę, a co najważniejsze – atrakcyjne ceny, przystosowane dla osób o zróżnicowanych wymaganiach. Poniżej mogą Państwo znaleźć więcej szczegółów dotyczących naszej oferty. Nasz dwupoziomowy hotel dysponuje 48 miejscami noclegowymi. W komfortowo wyposażonych pokojach znajdują się łazienki z prysznicem, ręczniki.
Do dyspozycji Gości hotelowych bezprzewodowy internet w pokojach.

Jeśli szukacie profesjonalnego SPA w Małopolsce, zachęcamy do skorzystania z oferty "Pod Kamieniem". Zapewniamy Państwu profesjonalne masaże i zabiegi, dzięki którym będziecie mogli odżyć, zregenerować swoje siły, zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. To wszystko w wyjątkowych warunkach i niepowtarzalnym klimacie, sprzyjającemu osiągnięciu spokoju i najwyższego poziomu relaksu. Zapraszamy więc do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do wyboru usług, które w największym stopniu zaspokoją Państwa potrzeby. Odnowa biologiczna pomaga wywołać z głębi naszego ciała pokłady pozytywnej energii, która przywraca siły i poprawia zdrowie oraz samopoczucie.

Lipnica Górna 304 , Lipnica Murowana (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Lipnica Murowana: