×

HOTEL 4 PORY ROKU *** Straszyn

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 90 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 40 pokoi, 75 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Hotel jest obiektem trzy gwiazdkowym, charakteryzuje się zacisznym położeniem, nowoczesną architekturą oraz przestrzenną aranżacją wnętrz.
Jest doskonałym miejscem odpoczynku dla gości podróżujących w okolicach Trójmiasta, zaledwie 10-15 minut wystarczy poświęcić na dojazd do Centrum Gdańska, Lotniska w Rębiechowie, a przy tym niedalekie położenie Obwodnicy Trójmiejskiej sprawia, że naszych gości nie powinny spotkać codzienne utrudnienia komunikacyjne dobrze znane w centrach.

Do dyspozycji gości oddajemy 40 pokoi, w tym 6 pokoi jednoosobowych, 30 dwuosobowych, 3 dwuosobowe apartamenty oraz 1 pokój trzyosobowy.
Wśród pokoi dwuosobowych dysponujemy dwoma pokojami w pełni przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Aranżacja pokoi jest utrzymana w kolorystyce czterech pór roku. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, Tv - sat, telefon, radio, internet bezprzewodowy, apartamenty są klimatyzowane, w wyposażeniu ich znajduje się również mini bar.

Hotel Cztery Pory Roku to doskonałe miejsce organizacji konferencji, szkoleń, pobytów integracyjno - szkoleniowych. Oferujemy 5 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem, na kameralne spotkania biznesowe proponujemy Salę Bankietową lub specjalnie przygotowany Apartament hotelowy.

Spacerowa 28 , Straszyn (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)