×

Hotel *** VICTORIA Szczecin

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel VICTORIA to idealne miejsce na nocleg w Szczecinie. Hotel położony jest w samym centrum miasta przy Placu Stefana Batorego. W okolicy znajduje się Zamek Książąt Pomorskich, Stare Miasto oraz centra biznesowe, handlowe i kulturalne.

Dobra lokalizacja sprawia,że do dworca autobusowego PKS i kolejowego PKP można dotrzeć w zaledwie 5-10 minut. Dojazd do dalszych zakątków miasta nie sprawia również najmniejszych problemów ze względu na dogodne połączenia komunikacji miejskiej.

W hotelu VICTORIA znajduje się 39 pokoi jedno- i dwuosobowych w tym cztery apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi. Nasi goście mają zapewniony dostęp do TV SAT, internetu bezprzewodowego i telefonu.Zapewniamy komfortowy nocleg w Szczecinie.

Posiadamy również strzeżony parking na zapleczu hotelu , który jest do dyspozycji gości przez całą dobę.

Nasz hotel to dobre miejsce na organizację integracyjnych imprez firmowych i konferencji.

Najlepsza restauracja w Szczecinie tylko u nas! Hotelowa restauracja STARY SZCZECIN to gwarancja dobrego smaku. Wyśmienita kuchnia polska i międzynarodowa oraz miła i fachowa obsługa zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości.

TANGO Club Restauracja to gwarancja dobrej zabawy. W nastrojowych XIII-wiecznych piwnicach naszego hotelu można odnaleźć międzynarodową scenę w sercu Szczecina.

Lokal taneczny ze świetną muzyką na żywo na przemian z muzyką mechaniczną ( DJ) jest chętnie odwiedzany przez naszych gości. To również idealne miejsce na wszelkie firmowe imprezy integracyjne, party folkowe oraz bankiety i inne przyjęcia okolicznościowe.
TANGO Club Restauracja to niewątpliwie najlepszy lokal taneczny, do którego chętnie się powraca.

Plac Stefana Batorego 2, Szczecin (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie