×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Warsaw:

Hostel Zielone Mazowsze Warsaw

Zobacz telefony
  • Pałac Kultury i Nauki 1 km
  • Muzeum Narodowe 1.4 km
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 24 miejsca
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Hostel Zielone Mazowsze oferuje najtańsze noclegi w ścisłym centrum Warszawy.

Ze wszystkich hosteli w Warszawie to my znajdujemy się najbliżej Dworca Centralnego i Pałacu Kultury! Dzieli nas od nich tylko 5 minut spacerem.

Większość gości uważa, że cechujemy się rodzinną, przyjazną i zrelaksowaną atmosferą. Hostel jest nieduży (maksymalnie 24 miejsca) więc po niedługim czasie możesz już wszystkich poznać i odpocząć po doświadczeniach w zabieganej Warszawie.

Opieka schroniska będzie służyć Ci pomocą. Jeśli więc będziesz miał jakiś problem, porozmawiaj z Maćkiem,  Marcinem, Kubą, Olą lub Arkiem. Jeśli nie jest to problem z kosmosu, napewno pomogą.

Hostel mieści się w kamienicy w stylu art noveau z ciekawą historią. Budynek jest ewenementem w skali lewostronnej Warszawy, ponieważ nie został zniszczony podczas 2 wojny światowej. Istnieje niewiele takich budynków - dla przykładu Starówka została zniszczona doszczętnie, a po wojnie odbudowana. Nasz budynek przetrwał niemal w nienaruszonym stanie.

Hostel Zielone Mazowsze jest częścią ekologicznej organizacji pożytku publicznego o tej samej nazwie. Płacąc u nas za pobyt przyczyniasz się do "zazieleniania" się Warszawy. Możesz także dowiedzieć się o naszej działalności i poznać prospołeczną stronę Warszawy od środka.

Do dyspozycji gości mamy cztery pokoje noclegowe - dwa 8-osobowe (cena 30-38 zł od osoby za noc), jeden 5-6 osobowy (cena 190-240 zl za pokój) i jednym 1-2 osobowym z jednym większym łóżkiem (65-110 zł za pokój).
Oprócz tego oferujemy Wam wspólną, przestronną, w pełni wyposażoną kuchnię, dwie łazienki, świetlicę z darmowym dostępem do internetu i internetem bezprzewodowym. Wewnątrz hostelu palenie jest zabronione, więc "niepalacze" mogą spędzać czas w czystym powietrzu, a palacze delektować się smakiem papierosów na balkonie.

Godziny działania recepcji: 7-10 i 17-23.
Po wypełnieniu formalności możesz dostać klucz i wrócić w nocy o tej godzinie, o której masz ochotę.

W ciągu dnia między 10 i 17 hostel jest zazwyczaj zamknięty.

Doba hostelowa kończy się o godzinie 10. Jeśli jednak chcesz zostawić bagaż, możesz to uczynić bez najmniejszego problemu i wrócić po niego po 17 lub nawet wziąć prysznic czy skorzystać z kuchni. Pomiędzy 25 czerwca - 20 września oraz w każdy weekend możesz zostać i pospać trochę dłużej. Zamykamy hostel tylko między 12-17.

Życzymy radosnej podróży obfitującej w niezapomniane wrażenia!! :)))

Nowogrodzka 46 m. 6, Warsaw (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

stycznia. 2022.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie