×

Hostel Wolna Chata Gdańsk

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Katedra Oliwska 1.6 km
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz hostel znajduje się w historycznej dzielnicy Gdańska – Oliwie, tuż obok Parku Oliwskiego. Wolna Chata jest oddalona zaledwie 4 minuty od dworca PKP, na którym zatrzymują się wszystkie dalekobieżne pociągi, jak i od stacji kolejki podmiejskiej SKM będącej najlepszym i najszybszym środkiem komunikacji miejskiej w Trójmieście. Wielką atrakcją jest fakt, że do najszerszej plaży w Trójmieście dotrzesz spacerkiem w zaledwie 25 minut.

Dzięki świetnemu połączeniu komunikacyjnemu (w pobliżu poza kolejką SKM znajduje się też zajezdnia autobusowa jak i przystanki tramwajowe) równie łatwo dotrzesz na Stare Miasto w Gdańsku by pozwiedzać turystyczne atrakcje, na Monte Cassino w Sopocie czy na Skwer Kościuszki w Gdyni. Lokalizacja Wolnej Chaty sprawia również, że jest to świetna baza wypadowa na wszelkie imprezy kulturalne, sportowe czy koncerty odbywające się w Trójmieście.

Oferujemy 30 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 5 i 8 osobowych. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie serwowane codziennie od 8- 11. Przyjazna domowa atmosfera i zaciszny ogród sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, kafejka internetowa, WiFi, salonik z grami, przechowalnia bagażu oraz wypożyczalnia rowerów.

Krzywoustego 8, Gdańsk (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie