×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Żywiec:

Hostel Róża Żywiec

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 8 pokoi, 22 miejsca
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Hotel "Róża" znajduje się w ustronnym, zacisznym miejscu miasta Żywca, u spływu rzeki Soły i Koszarawy nieopodal Jeziora Żywieckiego.

Żywiec nazywany stolicą Beskidów to miasto położone w centrum kotliny Żywieckiej. Miasto o ponad siedemsetletniej historii. Jest znakomitą bazą wypadową w góry. Leży na ważnym międzynarodowym szlaku komunikacyjnym do Słowacji, Czech i dalej na południe Europy.

Tędy wiedzie najkrótsza trasa do Wiednia i Bratysławy. Liczne linie autobusowe dowożą turystów w najdalsze zakątki gór. Stąd prowadzą drogi do przejść granicznych w Korbielowie, Zwardoniu oraz trasy do Zakopanego, Krakowa, Wieliczki. Żywiec jest najwspanialszym miejscem turystycznym.

Tylko tutaj można uprawiać każdy rodzaj sportów i turystyki przez cały rok.

Jezioro Żywieckie położone niedaleko Hotelu "Róża" jest wymarzonym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Na szczycie góry "Żar" skorzystać można z szybowców i lotni. Co roku wspaniale położony na stoku góry Grojec — amfiteatr zaprasza na Tydzień Kultury Beskidzkiej, Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne i dodatkowe imprezy towarzyszące.

Niedaleko Hotelu "Róża" położony jest Park Krajobrazowy w stylu Angielskim. W Parku znajduje się Stary Zamek, Pałac Habsburgów, Domek Chiński i liczne kościoły. Z rodem Habsburgów związany jest też wybudowany przez nich słynny Browar Żywiecki.
Duży obszar rekreacyjno wypoczynkowy obejmuje również: korty tenisowe, boiska sportowe, plaże, baseny kryte i odkryte, stadninę koni oraz sztucznie oświetlony wyciąg narciarski. Wszystkie te atrakcje leżą w bliskim położeniu Hotelu "Róża" ze znakomitym dojazdem w najdalsze miejsca.

Dbając o dobro Naszych Gości gwarantujemy wysoki standard Naszych usług Hotelarskich.

Dysponujemy zakwaterowaniem w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
(WC, prysznic, umywalka), sprzętem audiowizualnym oraz dostępem do bezprzewodowego (wifi) . Hotel posiada restauracje (40 miejsc) z możliwością pełnego wyżywienia oraz ogród z uroczą altaną, kominkiem i grillem.

Hotel "Róża" swoim standardem i estetyką, położeniem, a także atrakcyjnymi cenami urzeka wszystkich i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kto chociaż raz zawita do naszego Hotelu i zobaczy góry łączą się z morzem z pewnością będzie chciał tu powrócić.

Różana 55, Żywiec (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2022.
p w ś c p s n
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie