×

Hostel Kampus Gdańsk

Po zapytaniu ofertowym dokładna cena i pokój!
od 110 
2 osób 1 nocy
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 53 pokój, 70 Ilość miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Kampus to nowe unikalne miejsce noclegowe w Trójmieście. Kampus łączy najlepsze cechy tradycyjnych hoteli, hosteli oraz niezależnych mieszkań do wynajęcia.

Stworzony dla ludzi młodych i dynamicznych. Usytuowany w samym sercu Trójmiasta pozwala na szybkie i wygodne dotarcie do każdego miejsca naszej aglomeracji.

Posiadamy 53 komfortowe, nowoczesne i w pełni wyposażone studia z własnymi łazienkami, aneksami kuchennymi ( lodówka i czajnik bezprzewodowy) i bezpłatnym Internetem. Studia w większości posiadają antresolę z funkcją spania i przeznaczone są wyłącznie dla osób niepalących. Bezpłatny parking, nowoczesny wystrój, doskonała lokalizacja i całodobowa obsługa tworzą wprost wymarzone warunki do spędzenia wolnego czasu w Gdańsku.

Kampus znajduje się bezpośrednio przy jednej z głównych Trójmiejskich arterii w nowej, biznesowej dzielnicy Wrzeszcz - Garnizon. Odległości do najważniejszych miejsc w Trójmieście to:  Gdańsk Centrum – 5km,  Odległość do morza – 4,5km, Sopot – 5km, Lotnisko – 5km, Gdynia Centrum – 16km.

Pokaż opis obiektu Mniej
Słowackiego 19 , Gdańsk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
  • Fitnes

Usługi
  • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)