×

HORNET czartery Wygryny

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zakończyliśmy sezon 2009. Sklarowane jachty zaparkowały na brzegu. Pomimo to napływają do nas zapytania o oferty na przyszły rok. To oznacza, ze wystartował sezon 2010.  Z dużą satysfakcją musimy stwierdzić, że poszerza się grono stałych klientów HORNET CZARTER. Żeglarze coraz większą uw

Zakończyliśmy sezon 2009. Sklarowane jachty zaparkowały na brzegu. Pomimo to napływają do nas zapytania o oferty na przyszły rok. To oznacza, ze wystartował sezon 2010.

 Z dużą satysfakcją musimy stwierdzić, że poszerza się grono stałych klientów HORNET CZARTER. Żeglarze coraz większą uwagę przywiązują do jakości jachtów i ich wyposażenia. Pojawia się też wielu nowych czarterowiczów szukających lepiej wyposażonych jachtów od tych, które wynajmowali w poprzednich latach.

 W tym roku zwodowaliśmy kolejne jachty. Ostatnim dzieckiem naszej stoczni jest HORNET X - wyposażony we wszystkie urządzenia o jakich tylko mogą zamarzyć zarówno "wilki morskie", rodziny z dziećmi jak i zakochane pary. Na jachcie jest ciepła woda, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ogrzewanie, telewizor, agregat prądotwórczy, ster strumieniowy, bimini. Dla żeglarzy, którzy mają w sobie duszę regatową proponujemy jachty z latającym fokiem inaczej nazywanym fokiem samo-halsującym. Takie rozwiązanie nie wymaga od załogi żadnych czynności przy zwrotach. Fok sam ustawia się do wiatru. Dla wygody załogi w nowych jachtach zastosowano talię grota która została umieszczona przed zejściówką. Takie rozwiązanie pozwala na wyjątkowy komfort załogi w kokpicie, a dodatkowo przy kolumnie sterowej pojawił się stoliczek.

 Wiele osób spośród Państwa nie zaplanowało jeszcze letnich wakacji, a może myślicie o kilku żeglarskich weekendach. Wiele osób spośród Państwa myśli o spędzeniu niezapomnianych chwil wśród prawdziwej natury, gdzie szum wody i wiatru pozwoli na chwilę zapomnienia o tym zagonionym świecie polityki, biznesu i szarości dnia codziennego.

Mazury, a w szczególności Wielkie Jeziora Mazurskie dają Państwu tą niepowtarzalną okazję.

Na sezon 2008 HORNET CZARTER przygotował dla Państwa wyjątkową ofertę wynajmu jachtów żaglowych. Wyjątkową ponieważ od tego roku postanowiliśmy specjalizować się w wynajmie jachtów tylko i wyłącznie jednej klasy - TES 32 DREAMER. Wyjątkową ponieważ wszystkie jachty HORNET CZARTER posiadają bogate i komfortowe wyposażenie bez dodatkowych dopłat.

Zapraszamy.

HERMETIC Maciej Łukaszewicz 04-998 Warszawa, ul. Ogórkowa 42c lok.2   

port, Wygryny (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Wygryny: