×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Władysławowo:

Hallerówka. Władysławowo

Zobacz telefony
  • Muzeum Motyli 1 km
  • Wesołe miasteczko 1.1 km
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 apartament, 80 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Domki Apartamentowe HALLLERÓWKA położone są w znakomitej lokalizacji: zaledwie 200m od piaszczystych plaż Bałtyku, 50m od Alei Gwiazd Sportu, 5 min od dworca kolejowego i autobusowego, około 38 minut od lotniska w Gdańsku.

Piękne otoczenie, bliskość plaż i morza oraz dogodny dojazd z każdego miejsca sprawiają, iż Hallerówka jest idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i do relaksu. Doświadczenie nasze od ponad 30 lat w branży hotelarskiej - gwarantuje najwyższą jakość usług. 

Szeroka oferta atrakcji sprzyja aktywnemu wypoczynkowi zarówno gości indywidualnych, jak i grupowych (np. podczas pobytów integracyjnych).

 9 klimatyzowanych domków typu bungalow może pomieścić do 80 gości, sala wielofunkcyjna, internet oraz całodobowy parking zapewnią komfort i wygodę pracy i wypoczynku. W około restauracje, bary, dyskoteki, sezonowe grille proponują zabawę do białego rana. 

Najmłodszych Gości ucieszy zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw, a także wiele atrakcji we Władysławowie i okolicach. 

Obiekt posiada certyfikat Przyjazny Rodzinie. 

Dla naszych milusińskich mamy specjalne atrakcje zewnętrzne: wielopoziomowy piracki statek kapitana Klippera, bezpieczne zjazdy Tyrolką czy linową piramidę Cheopsa... A gdy deszczyk zacznie siąpić, proponujemy szalone zabawy na sali usytuowanej w budynku głównym. Tam do dyspozycji zamki, domki, labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie, wielkie klocki rozpalające wyobraźnię dzieci i dorosłych, a także bujaki oraz wszelkiego rodzaju dziecięce pojazdy kołowe, polepszające sprawność ruchową pociech. 

Wszystkie dostępne zabawki posiadają stosowne atesty bezpieczeństwa, jednakże czujne oko Mamy, Taty, Babci, Dziadka jest nie do zastąpienia przez żaden certyfikat czy regulamin. 

Życzymy Państwu miłego wypoczynku i dobrej bezpiecznej zabawy.

Ks. Merkleina 9, Władysławowo (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

września. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie