×

HAK YACHT CLUB Ruciane-Nida

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 66 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Firma "HAK YACHT CLUB" działa na polskim rynku od 1998 roku. Oferujemy usługi czarteru jachtów żaglowych na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Kadra Hak Yacht Club to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w czarterze jachtów z zamiłowaniem do wody, jachtów i żeglowania. &nbs

Firma "HAK YACHT CLUB" działa na polskim rynku od 1998 roku. Oferujemy usługi czarteru jachtów żaglowych na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Kadra Hak Yacht Club to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w czarterze jachtów z zamiłowaniem do wody, jachtów i żeglowania.

 Jachty, które czarterujemy to komfortowo wyposażone nowoczesne jednostki, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Podstawowym miejscem naszej działalności na Mazurach jest Ruciane Nida. Jest to miejsce bardzo przyjazne dla przypływających Żeglarzy. Znajdą tu Państwo dobrze rozwiniętą bazę gastronomiczna i sanitarną. Naszym klientom rozpoczynającym swój rejs umożliwiamy pozostawienie samochodu na strzeżonym parkingu w porcie. Wszystko to doskonale wpływa na dynamiczny rozwój naszej firmy w urokliwej i bardzo ciekawej branży jaką jest czarter jachtów.

Ponadto firma Hak Yacht Club oferuje Państwu możliwość organizacji imprez integracyjnych na łonie natury. Z nauki żeglarstwa, nurkowania, ognisk, biesiad, jazdy na quadach czy latania paralotnią skorzystało już wiele firm chcących przywiązać do siebie pracowników. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Hak Yacht Club. Z pewnością znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Do zobaczenia.

Hak Yacht Club s.c.

Siedziba firmy:ul. Białostocka 7

03-741 Warszawa

W sezonie:

Port przy Ośrodku "Exploris" w Piaskach

Piaski 5

12-220 Ruciane Nida

Piaski 5 , Ruciane-Nida (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)