×

Gospodarstwo U Krystyny Limanowa

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo położone w dolinie leśnych stoków, nieopodal Miejskiej Góry, na której znajduje się Krzyż pomnik 2000-lecia chrześcijaństwa. Możliwość ciekawych wycieczek rowerowych i pieszych oznakowanymi szlakami turystycznymi po malowniczym terenie. Zapewniamy wiosną i latem - uroki przyrody, jesienią - bogactwa lasów, a zimą - kuligi i jazdę na sankach.

Oferujemy samodzielny dom jednorodzinny z dużym ogrodem rekreacyjno - wypoczynkowym. Do dyspozycji gości 2 pokoje dwu- lub trzyosobowe, łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, lodówka, zastawa stołowa, naczynia), a także garaż. Posiadamy również 2 pokoje: dwuosobowy i czteroosobowy, łazienkę, aneks kuchenny z wyposażeniem (czajnik bezprzewodowy, zastawa stołowa).

W ogrodzie znajduje się huśtawka, piaskownica, boisko sportowe, miejsce na ognisko, grilla, a w deszczowe dni można schronić się w stylowej altanie krytej gontem. Zwierzęta domowe i pomoc w prostych czynnościach gospodarskich będą dodatkową atrakcją dla dzieci.

W 2002 roku nasze gospodarstwo zajęło I miejsce w zorganizowanym przez Gminę Limanowa konkursie pod hasłem „Piękno wokół nas” na najładniej utrzymane otoczenie i wygląd swojego miejsca zamieszkania w kategorii: gospodarstwa agroturystyczne. Bardzo dobra domowa kuchnia oparta na produktach z własnego gospodarstwa domowego.

Gospodyni wypieka wiejski chleb, robi masło i ser. Synowie gospodyni zajmują się rzeźbą, a także wytwórstwem bębnów afrykańskich. Można zapoznać się z tajnikami koronkarstwa i haftu krzyżykowego.

Sowliny 64, Limanowa (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie