×

Gospodarstwo Eco - Agroturystyczne NAD PILICĄ Krzętów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 64 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Oferta naszego gospodarstwa

Lokalizacja gospodarstwa agroturystycznego "Nad Pilicą" stwarza możliwości realizacji ciekawego programu turystycznego o dużych walorach edukacyjnych.

W pobliżu znajdują się między innymi : Przedborski Park Krajobrazowy z licznymi rezerwatami przyrody i pięknymi miejscami widokowymi, wytyczonymi szlakami turystycznymi.

Rzeka Pilica - najpiękniejsze jej fragmenty są pomiędzy Maluszynem - Krzętowem i Przedborzem - organizujemy tu spływy kajakowe - są to odcinki stosunkowo łatwe i bardzo malownicze ( w sumie cały spływ zajmuje 8 godzin na obu odcinkach). W Krzetowie na terenie gospodarstwa znajduje się piaszczysta plaża , plac zabaw dla dzieci

Gospodarstwo sąsiaduje z pozostałością podworskiego parku z dwunastoma 400-tu letnimi dębami , We wsi Krzętów posiadamy pracownie ceramiczną i galerię z pracami twórców i artystów ludowych -Ars Populi- gdzie można samemu coś ulepić W pobliskich Wielgomłynach znajduje się pięknie odrestaurowany klasztor oo.Paulinów - gdzie odbywają się często koncerty muzyki organowej.

Gospodarstwo nasze posiada atest ekologiczny ,hodujemy tu owce (11 Osztuk) rasy zachowawczej,, Świniarka", mamy 3 konie pod siodło, rowery 6 sztuk -jest to 102 hektary w jednym kawałku , otoczone lasami, rzeką Pilicą , łąkami meliorowanymi w XVIII w. przez Holendrów - obserwować tu można dzikie ptactwo, bobry, zwierzynę leśną , łowić ryby i zbierać grzyby, jagody i borówki.

Opis obiektu

Dysponujemy 25-ma miejscami w odrestaurowanych XVIIlw. Czworakach , pokoje 2-4-8 osobowe z łazienkami Obiekty położone są na bezpiecznym ogrodzonym terenie z zapleczem sanitarnym o wysokim standardzie. Posiada my boisko do siatkówki, w pobliżu znajduje się gminne boisko do piłki nożnej. Dysponujemy 10 kajakami z pełnym wyposażeniem. W pobliskich Wielgomłynach znajduje się nowoczesna sala gimnastyczna z siłownią.

Cena - od 75 zł. - obejmuje nocleg i wyżywienie , dla grup od 25 osób cena wynosi 60 zł.
Całodzienne wyżywienie: 35 zł

Serdecznie Zapraszamy!

Dolna 80, Krzętów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Krzętów: