×

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNO-HODOWLANE "LUBACZÓWKA" Kętrzyn

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego na Mazurach, ukrytego pośród pagórków i zagajników. Malownicza okolica oraz bliski kontakt z przyrodą i naszymi zwierzętami gwarantują niezapomniany wypoczynek.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do amatorów wypoczynku na wsi, jak i do tych, którzy szukają ciekawej bazy noclegowej podczas zwiedzania Mazur.

Na gości czekają pokoje mieszczące się w osobnym budynku położonym nad urokliwym stawem. Pokoje 2-5 osobowe z łazienkami. Jeden z nich przystosowany jest do potrzeb
osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się wspólna jadalnia z aneksem kuchennym, lodówką, kominkiem. Na terenie gospodarstwa znajduje się parking, miejsce do grillowania, mini plac zabaw dla dzieci. Na życzenie gości organizacja ogniska. Do dyspozycji są: rowery, leżaki, sprzęt do gier rekreacyjnych.

Gości zapraszamy od maja do września. Mile widziane zwierzęta po wcześniejszym uzgodnieniu. Dla zainteresowanych organizacja rejsu po mazurskich jeziorach z zaprzyjaźnionym, doświadczonym instruktorem żeglarstwa.

Nakomiady 34, Kętrzyn (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie