×

Gospodarstwo agroturystyczne. Suwałki

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszam do wypoczynku w przepięknej okolicy niedaleko pięknych jezior z plażami do kąpieli i szlakami turystycznymi do zwiedzania, w kilku popularnych formach na suwalszczyźnie: pieszo, rowerem, kajakiem, konno lub na nartach.

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w miejscowości Tartak w pobliżu jeziora Wigry. Jest to miejscowość wypoczynkowa położona na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w odległości 10 km od Suwałk.

Atrakcyjne jeziora w pobliżu (od 200m do 3 km) - Wigry, Leszczewek, Pierty, Omułówek.

Do dyspozycji naszych gości są dwa domy wypoczynkowe. Wokół ogrodzony teren z parkingiem, miejscem wypoczynkowym - ławeczkami i grillem. Możliwość skorzystania z sauny, łodzi wiosłowej, kajaków i rowerów górskich. Wszędzie mnóstwo zieleni i spokoju.

Internet bezprzewodowy (WiFi) z zasięgiem na całą działkę.

DOM 1

W budynku znajdują się: sala konferencyjno-jadalna na 30 osób, na piętrze trzy pokoje sypialne z łazienkami: wrzosowy, brązowy, żółty oraz taras wypoczynkowo-widokowy.

DOM 2

W budynku znajdują się: na parterze wspólny aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, podręczny magazynek, pokój sypialny "pomarańczowy" złazienką, na piętrze: dwa rodzinne pokoje sypialne z łazienkami - "niebieski" oraz "zielony".

Tartak 9a, Suwałki (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie