×

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE. NOWICA

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego gospodarstwa położonego na zboczu Magury Małastowskiej w maleńkiej wiosce Nowica. Nasz dom to miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają góry, ciepło rozgrzanego pieca i zapach drewna palonego w kominku.

Oferujemy pełen wybór opcji noclegowych po bardzo przystępnych cenach. W zależności od Państwa indywidualnych preferencji oraz potrzeb, umożliwiamy wynajem pokoi różnej wielkości w Dużym Domu (płatność od osoby), Apartamentu Rodzinnego (płatność za całość), jak również wynajem niezależnego Małego Domku (opłata niezależna od ilości osób).

Duży Dom oferuje do wyboru pokoje dwu lub trzyosobowe, oraz opcjonalnie komfortowy i przestronny (50 m2) Apartament Rodzinny składający się z salonu z kominkiem i wygodnym łożem, łazienki i alkierza sypialnego (mieszczącego sześć dodatkowych miejsc sypialnych).
Na dole Domu znajduje się ogólnodostępna jadalnia z aneksem kuchennym, łazienka, oraz oferowane pokoje i Apartament Rodzinny.

Mały Domek to opcja dla szukających niezależnego lokum, bardzo opłacalna dla kilkuosobowych grup gości (cena wynajmu niezależna od ilości osób). Na parterze mieści się sypialnia, mały salonik jadalny z kominkiem, aneksem kuchennym.

Wyżywienie: istnieje możliwość zamówienia posiłków.

Nowica 21, Nowica (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie