×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Filipów:

Gospodarstwo Agroturystyczne. Filipów

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Prowadzimy gospodarstwa agroturystyczne w Józefowie i Supieniach. Są to miejsca położone na terenie Suwalszczyzny, gdzie główną zaletą tego obszaru są malownicze krajobrazy z gęstymi lasami oraz licznymi polodowcowymi jeziorami.

Józefowo, które funkcjonuje od 2005 roku, przyciąga swoich gości prostotą oraz ciepłą, rodzinną atmosferą i wiejskim klimatem. Dopełnieniem tego swojskiego obrazu jest obecność zwierząt domowych i koni, a także niekonwencjonalny wystrój domu. Spacery po okolicznych lasach, wypoczynek nad jeziorem Jałowym oraz kąpiele w rzece Rospuda, pozwolą oderwać się od codziennej rzeczywistości. Józefowo to idealne miejsce do odpoczynku, jak również biesiadowania i zabawy w niepowtarzalnej atmosferze.

Ośrodek w Supieniach działa od 2009 roku. Urokiem tego miejsca jest budynek, który dawniej pełnił rolę wiejskiej szkoły. Zagospodarowana przestrzeń umożliwia organizowanie imprez okolicznościowych w większym gronie (nawet do 60 osób). Ponadto w okolicy znajdują się trzy jeziora: Rospuda, Czarne oraz Kamienne. Takie okoliczności przyrody pozwalają na organizowanie mini rejsów żaglówką oraz zażywania kąpieli w przejrzystych jeziorach.
Dużą popularnością cieszą się spływy kajakowe rozpoczynające się na jeziorze Rospuda, a kończące się na Świętym Miejscu (niedaleko bazy w Józefowie). Przepiękna okolica skłania przybyłych gości do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

W naszej ofercie proponujemy szeroki zakres usług, które dostosowane są zarówno dla młodzieży, jak również osób dorosłych. Do dyspozycji w ośrodku posiadamy: salę kominkową, oszkloną wiatę, pokoje z łazienkami, kuchnię. Sympatyczni mieszkańcy domu szybko pomogą zaklimatyzować się w nowym miejscu.

Supienie 36, Filipów (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

grudnia. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie