×

Gospodarstwo Agroturystyczne - Wola Kalinowska

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Miejscowość, w której znajduje się nasze całoroczne gospodarstwo agroturystyczne to zaledwie 1 km od Parku Ojcowskiego i ok. 1,5 km od Zamku w Pieskowej Skale.

Oferujemy Państwu przytulne pokoje 2,3,4-osobowe, 2 łazienki do dyspozycji gości, a także aneks kuchenny, gdzie można przygotować własny posiłek. Przy domu znajduje się ogrodzony parking, na którym można spokojnie zostawić samochód lub rowery na czas zwiedzania czy wycieczek. Udostępniamy również grilla dla gości.
Istnieje też możliwość zorganizowania przejazdów bryczką konna lub saniami, zależnie od pory roku. Tuż za domem zaczynają ukazywać się przepiękne widoki na lasy, skały z grotami i jaskiniami czy rozległe łąki. Przed domem znajduje się ogrodzony ogródek, gdzie dzieci mogą się bawić.

Wśród atrakcji Ojcowa mogą Państwo podziwiać Kaplicę „Na Wodzie”, zabytkowy kościółek na Grodzisku, ruiny zamku czy Muzeum Przyrody. Dodatkowo w Pieskowej Skale można zwiedzić zamek czy zobaczyć Maczugę Herkulesa.
Dużym zainteresowaniem turystów cieszą się też Grota Łokietka, Jaskinia Ciemna, Brama Krakowska czy Jaskinia Wierzchowska znajdująca się ok. 5 km od Ojcowa, na Wierzchowiu.

Można też napić się wody ze Źródełka Miłości, które ponoć ma zaczarowaną moc. Często odwiedzany jest też Kościółek Na Grodzisku ufundowany przez św. Salomeę, siostrę księcia Bolesława. Znajduje się tam też jej pustelnia.

Mamy dla Państwa piękno otaczającej nas okolicy, miłą, domową atmosferę, przystępne ceny.

Nocleg u nas to koszt ok. 20-30 zł, dla dzieci mamy zniżkę.

Wola Kalinowska 13a , Wola Kalinowska (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)