×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Lewin Brzeski:

Gospodarstwo Agroturystyczne "VIOLA" Lewin Brzeski

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne VIOLA położone jest w centrum miasta Lewin Brzeski –
5 min drogi do Rynku. Lewin Brzeski to małe piękne miasteczko położone w połowie trasy pomiędzy Brzegiem i Opolem. Odbywa się tutaj wiele ciekawych imprez kulturalnych i sportowych. Wokół Lewina znajdują się też ciekawe, sprzyjające czynnemu wypoczynkowi lasy, pola i jeziora. W Lewinie też jest strzeżone kąpielisko miejskie położone przy jeziorku z przystosowaną do wypoczynku plażą oraz bazą sanitarną, sportową i gastronomiczną.

Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w trzech pokojach 2 i 3 osobowych. Pokoje idealnie nadają się dla rodziny lub trójki przyjaciół. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym będą Państwo mogli przygotować sobie posiłki.
Każdy pokój posiada telewizor, lampkę nocną oraz osobną łazienkę. Estetyka pokoi stoi na bardzo wysokim poziomie, aby czuli się Państwo w naszym domu komfortowo.

Zmotoryzowani nie muszą się martwić o miejsce parkingowe, gdyż dla wszystkich gości mamy przygotowane miejsca parkingowe pod domem. A dla tych, którzy będą chcieli zamienić cztery kółka na dwa - oferujemy wypożyczenie rowerów.

Wypoczywać mogą Państwo u nas również na świeżym powietrzu. Posiłki czy też poranna kawa, na pewno będą lepiej smakować spożywane pod pergolą, w naszym ogrodzie.
Gdy nie będzie czasu na samodzielne przygotowanie posiłków, zapraszamy do restauracji
AB - 100m od naszego domu.

Gdy będą Państwo chcieli obejrzeć okoliczne atrakcje lub urządzić sobie wyprawę rowerową 81-km szlakiem rowerowym, który biegnie blisko domu - wypożyczymy Państwu rowery.

Miłośnicy opalania na pewno znajdą coś dla siebie na okolicznej plaży ze strzeżonym kąpieliskiem, wydzielonym miejscem w wodzie dla dzieci oraz z zapleczem gastronomicznym.

Po całym dniu można wypocząć w ogrodzie przy ognisku.

Kościuszki 38, Lewin Brzeski (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie