×

Gospodarstwo Agroturystyczne U Waldka Ostromęczyn

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 9 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo leżące na wschodzie woj. mazowieckiego dysponujące bazą doskonale przygotowaną do obsługi max. 9 osób.

Bardzo atrakcyjna okolica, tereny nadbużańskie , Parki Krajobrazowe, zabytki w zasięgu ręki. Na miejscu konie, kucyk, kozy, ryby, altany oraz wiele, wiele innych atrakcji . Serdecznie zapraszamy na domowe posiłki.

Nie musicie mieć wypchanych portfeli, aby u nas spędzić urlop .

W gospodarstwie jest staw rybny z wyspą i możliwością wędkowania oraz wspaniały teren rekreacyjny z własną górą widokową, altaną oraz miejscem na ognisko i grill.

Do dyspozycji gości są 3 trzyosobowe pokoje z łazienką, aneksem kuchennym oraz pomieszczeniem wypoczynkowym, z osobnym niekrępującym wejściem i duży taras. Jest duży ogród kwiatowy, warzywny i owocowy.

Gospodarze proponują wspólne przygotowanie przetworów z własnych produktów lub zakup gotowych. Na miejscu jest wypożyczalnia rowerów na wycieczki do pobliskich godnych odwiedzenia miejsc.

W gospodarstwie można zaprzyjaźnić się z końmi, kozami, królikami i innym inwentarzem. Chętni mogą pojeździć konno, a wszystkim proponujemy przejażdżki bryczką lub saniami w zależności od pory roku.

Jest też wiele sprzętów sportowych; można pograć w szachy (ok. 1 m wysokości), siatkówkę, kosza, itp. Milusińscy znajdą dla siebie piaskownicę, huśtawkę i wiele innych atrakcji. Znawcom sztuki ( i nie tylko) proponujemy obejrzenie galerii obrazów z możliwością zakupu. Posiadamy wystawę sprzętów używanych przez naszych przodków.

Ostromęczyn Kolonia położona jest na wschód od Warszawy, w powiecie łosickim, w gminie Platerów. Powiat łosicki leży na obszarze Podlasia we wschodniej części województwa mazowieckiego. Jest to obszar atrakcyjny dla turystów i wszystkich spragnionych ciszy, kontaktu z przyrodą i czystego powietrza

Ostromęczyn Kolonia 39 , Ostromęczyn (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Ostromęczyn: