×

Gospodarstwo Agroturystyczne "Stary Młyn" w Brzeźnicy Krosno Odrzańskie

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne "Stary Młyn" znajduje się na skraju wioski Brzeźnica w adoptowanych obiektach po byłym młynie wodnym. Doskonałe miejsce na wczasy rodzinne. Przydomowy ogród i sad prowadzony jest metodami ekologicznymi. W sadzie znajduje się niewielka pasieka. Cała posiadłość otoczona jest bujną zielenią i akwenami wodnymi.
Z gospodarstwa rozciąga się przepiękny widok na lasy, pola oraz na płynącą niedaleko rzekę Bóbr, gdzie jest wiele miejsc kąpielowych (bardzo bezpiecznych również dla dzieci).
Wędkarze znajdą różnorodne miejsca uprawiania swojego hobby (rzeka Bóbr, Odra, jeziora, liczne stawy hodowlane). Można tu spotkać dziko żyjące bobry, wydry, żurawie oraz bociany.

Do dyspozycji gości posiadamy 1 pokój dwuosobowy, 1 pokój czteroosobowy oraz 2 pokoje wspólnie połączone tworzące jedna całość (tzw. apartament) mieszczący aż 6 osób (idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi). Wszystkie pokoje wyposażone w TV. W pokoju 6 osobowym znajduje się kominek. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z dużym prysznicem i 3 WC. W budynku po byłym młynie znajduje się przepiękna, stylowa świetlica, w której wydawane są posiłki dla gości.

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego "Stary Młyn".

Brzeźnica ul. Młyńska 1, Krosno Odrzańskie (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie