×

Gospodarstwo Agroturystyczne SAKOWCÓWKA Przyjaźń

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 34 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne Sakowcówka to idealne miejsce odpoczynku dla tych, którzy lubią ciszę i brzmienie niczym nie zmąconej natury, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Sakowcówka zajmuje 55 ha powierzchni, położone jest z dala od zabudowań i osiedli ludzkich, otoczone przepięknym lasem, tuż nad jeziorem łapińskim. Posiada własne zarybione oczko wodne z urokliwą wysepką.

Sakowcówka nieustannie od roku 2003 zdobywa prestiżowe wyróżnienia takie jak np.. "Piękna Wieś", "Zielone Lato" czy wyróżnienia w Pomorskim Konkursie Agroturystycznym.

Sakowcówka to idealne miejsce na wypoczynek, wśród zieleni drzew i łąk, rabat pełnych wielobarwnych kwiatów, lasu oraz wody. Bliskość jeziora zapewnia możliwość uprawiania letnich sportów wodnych, a dla ceniących opowieści "o taaaaakiej rybie" jest możliwość połowu w zarybionym stawie, nad którym też wzniesiono urokliwie szemrzącą kaskadę, otoczoną zielenią i kwiatami oraz przygotowano miejsce na ognisko, grilla oraz plażowanie.

W obiekcie jest ogółem dostępnych 20 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3, 4- osobowych z możliwością tzw. dostawki. Na parterze znajduje się gustownie urządzona, przestronna jadalnia z zapleczem kuchennym. Natomiast na piętrze znajduje się w pełni wyposażony w sprzęt AGD aneks kuchenny dostępny dla wszystkich gości. Wszystkim gościom proponujemy skorzystać z wyśmienitej regionalnej kuchni. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu i zgodnie z pilnie strzeżonymi recepturami.

Sakowcówka to również wyjątkowe miejsce dla dzieci, gdyż znajduje się tutaj mini skansen ze starymi maszynami i urządzeniami rolniczymi, wkomponowanymi w przepiękny ogród, o których przeznaczeniu i historii z pewnością się dowiesz.

W niedalekim pobliżu Sakowcówki znajduje się przepiękny region zwany Szwajcarią Kaszubską. Kaszuby (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to region kulturowy, z odrębnym językiem określanym językiem kaszubskim, w północnej Polsce, będący częścią Pomorza.

W najbliższym sąsiedztwie Sakowcówki znajduje się:

• Kartuzy - stolica regionu Kaszub, Muzeum Kaszubskie, Klasztor Kartuzów
• Wieżyca - najwyższa góra na Pomorzu 328,6m n.p.m. z punktem widokowym,
• Szymbark - odwrócony dom,
• Kościerzyna - Skansen Parowozownia,
• Węsiory - kamienne kręgi,
• przepiękne jeziora m.in. w Ostrzycach, Chmielnie.
• Gdańsk w odległości 20km.

Łapino 30A , Przyjaźń (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Przyjaźń: