×

Gospodarstwo agroturystyczne Rogalscy Krzyształowice

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne Rogalscy serdecznie zaprasza.

Oferujemy miejsca noclegowe w dwóch pokojach dwuosobowych, ze wspólną łazienką i toaletą. Istnieje również możliwość rozbicia namiotów. Możliwość skorzystania z kuchni oraz ogrodu z miejscem na grila.

Jak dojechać?
Z Wrocławia należy kierować się na południe drogą 35 do Jeleniej Góry/Wałbrzycha(lub z autostrady A4 skręcić na pierwszym zjeździe za Wrocławiem w kierunku Wierzbic/LG Parku Technologicznego, w miejscowości Małuszów w prawo na drogę 35).
Następnie w miejscowosci Siedlakowice skręcić w lewoi po około2 kilometrach jazdy asfaltową drogą między polami i przez las jesteśmy na miejscu. Gospodarstwo znajduje się na końcu wsi .

Niewielka (licząca ok. 100 mieszkańców) wieś Kryształowice położona jest około 20 km na południe od Wrocławia, 2 km od trasy prowadzącej w kierunku Jeleniej Góry/Wałbrzycha (droga nr 35). Może być świetną bazą wypadową dla wycieczek: - rowerowych - w okolice góry Ślęży i jej malowniczych okolic - samochodowych - do miejscowości wypoczynkowych Kotliny Jeleniogórskiej (Karpacz, Szklarska Poręba), Kłodzkiej, zamku Książ, Kliczków, Czocha, pałaców w Krobielowicach, Kraskowie lub Skalnego Miasta w Czechach (ok. 80 km).
Niedaleko położone jest również Arboretum Wojsławice - oddział wrocławskiego ogrodu botanicznego z pięknie kwitnącymi w maju azaliami. W okolicy znajduje się też zbiornik wodny w Mietkowie, a u podnóża Ślęży leży rezerwat archeologiczny Będkowice. - okolica to również siedlisko wielu ciekawych gatunków ptaków - może być interesująca dla ornitologów

Pokoje oferujemy przez cały rok!

Leśna 21, Krzyształowice (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie