×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Limanowa:

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Sośliną Limanowa

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasze  gospodarstwo położone jest wśród lasów mieszanych i łąk, na łagodnym zboczu górskim.
Nie dociera tu hałas cywilizacji. Czyste powietrze przesiąknięte zapachem trawy, kwiatów i otoczających nas drzew zachęca do wycieczek konnych, rowerowych, pieszych, bryczką lub saniami. 

Czas spędzony w bliskim kontakcie z naturą pozwala naszym gościom na pełny relaks tak potrzebny w dzisiejszym zabieganym świecie. U nas każdy znaleźć może coś dla siebie, niezależnie od pogody. 

Do Państwa dyspozycji jest zagajnik, w którym bezpiecznie można rozpalić ognisko. Dla miłośników grila jest także miejsce gdzie przygotują Pańswo swoje ulubione potrawy. Deszczowa aura nie będzie tutaj żadną przeszkodą. W dużym szałasie znajdą Państwo gril, duży piec chlebowy i wędzarnię. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych. Mogą Państwo liczyć na przyjazną, miłą i fachową obsługę 

Kuchnia połączona jest z jadalnią, w pełni profesjonalnie wyposażona w meble ze stali nierdzewnej, komplet naczyń i garnków.
Obok kuchni znajduje się magazyn na żywność wyposażony w chłodnię i zamrażarki.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczególnie te osoby, które interesują się noclegami w rejonie Nowego Sącza i Jeziora Rożnowskiego.

Męcina 354, Limanowa (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

stycznia. 2022.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie