×

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Otrytem Chmiel

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

ATRAKCJE

Miejscowość położna jest wśród gór, w malowniczej Dolinie Sanu usytuowanej pomiędzy pasmem Połonin, a pasmem Otrytu . Do dyspozycji gości oferujemy 25ha terenu, co stwarza możliwość rajdów konnych.

Organizujemy ogniska - pieczenie barana, biesiadowanie, zimą kuligi. Po sąsiedzku jazda konna. Posiadamy własne stawy z pstrągami oraz bezpośrednie sąsiedztwo Sanu - stwarza to możliwość kąpieli i wyśmienitej zabawy w czystej, górskiej wodzie. W obrębie obiektu obecne zwierzęta hodowlane m.in. kozy, owce, króliki, koty, psy - goście mogą uczestniczyć w opiece nad zwierzętami oraz w sianokosach.

Chmiel usytuowany jest w sercu Bieszczad - co pozwala na wejścia na główne, a zarazem najpiękniejsze szlaki i podziwianie wyjątkowo urokliwych Połonin (latem obfitujących w jagody i rzadkie gatunki roślin) - organizujemy przewodnictwo po górach. Bieszczadzka złota jesień przyciąga gamą barw, zasobnością lasów w grzyby i dzwiękiem rykowiska jeleni.

Jako odskocznia od górskich wędrówek organizujemy wycieczki do Lwowa, na Węgry i Słowację. Wśród najmłodszych popularnością cieszą się przejażdżki bieszczadzką kolejką wąskotorową. Dla miłośników architektury, przez Chmiel przebiega szlak architektury drewnianej (obecna jest tutaj zabytkowa cerkiew) Przy obiekcie znajduje się boisko do siatkówki i plac zabaw.

OFERTA

Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łązienkami oraz w 2 domkach turystycznych (4 i 5-osobowym).

CENNIK

Nocleg w pokoju 2-osobowym: 50 zł / doba od osoby,
Nocleg w pokoju 3, 4-osoboym: 50 zł /doba od osoby,
Wyżywienie:
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu 20 zł (tylko dla grup zorganizowanych)
- obiadokolacja 25 zł
Zwierzęta domowe (pies) 20 zł / doba
Opłata klimatyczna 1,60zł / doba
Do dyspozycji salon z kominkiem i tv, wyposażona kuchnia, miejsce na grill oraz ognisko, boisko do siatkówki i plac zabaw.

Internet WiFi na terenie całego obiektu i w pokojach

Istnieje możliwość wykupienia obiadów jak również całodziennego wyżywienia.
Ponadto serwujemy pstrągi z własnych stawów (smażone oraz wędzone) Obsługujemy grupy zorganizowane, zielone szkoły, wycieczki, imprezy integracyjne i sylwestrowe.

Zapraszamy

Chmiel 29, Chmiel (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie