×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Górzno:

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE Pod Lasem Górzno

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasza ofertę kierujemy do tych, którzy poszukują wypoczynku w zacisznej posiadłości na łonie natury i gotowi są choć przez chwilę zasmakować przyjemności życia na wsi.

Pobyt u nas sprawi, że naenergetyzowani rodzinną atmosferą i siłą natury poczują się jak nowo narodzeni, zdolni do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Cisza, spokój oraz życzliwość gospodarzy to tylko niektóre z zalet naszego gospodarstwa agroturystycznego.

Na terenie gospodarstwa do Państwa dyspozycji znajduje się oddzielny dom oraz duża przestrzeń wokół niego. Otoczenie domu zagospodarowane jest zielenią. W wyposażeniu gospodarstwa znajdują się rowery, łódka, huśtawki, stoliki, grill, miejsce na ognisko oraz boisko do siatkówki. Warto podkreślić, iż cały dom jest do dyspozycji turystów, a do lasu jest 50 m, do jeziora 500.

Gospodarstwo funkcjonuje przez cały rok.

Latem największą atrakcją są jeziora umożliwiające wypoczynek nad wodą oraz lasy. W pozostałych porach roku zapewniamy również wiele atrakcji.

Jesienią polecamy spacery po licznie wytyczonych trasach dla turystów, zaś grzybiarzy zapraszamy na grzybobranie - jest tu naprawdę co zbierać.

Zimą zapraszamy amatorów biegów narciarskich i kuligów.

Wiosna to okres, w którym każdemu brakuje przebywania na świeżym powietrzu - tutejsze lasy oferują doskonałe trasy rowerowe.

Polecamy również przejażdżki wozem lub bryczką. Jednym z największych naszych atutów jest kuchnia. Oferowane przez nas potrawy są wynikiem wieloletnich doświadczeń i udoskonaleń. Prowadzimy kuchnię domową i myśliwską głównie w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa oraz dary natury. W menu mamy między innymi ryby, dziczyznę, wędzonki staropolskie, smalec wiejski, pasztet myśliwski i wiele innych potraw oferowanych przez kuchnię domową.

Na życzenie Państwa przygotowujemy również pieczonego dzika lub prosię. Nie pozostajemy również zamknięci na nowe trendy żywieniowe. Specjalną ofertę mamy dla zorganizowanych grup. Mamy doświadczenie w organizowaniu integracyjnych imprez firmowych, seminariów, szkoleń - sala do 40 osób.
Organizujemy też przyjęcia komunijne, weselne i inne. Zarówno forma wypoczynku grupowego jak i oferowane podczas pobytu atrakcje są do uzgodnienia. Istnieje możliwość organizowania imprez na wolnym powietrzu dla grup nawet 200 osobowych.

Noclegi zapewnione są wówczas w zaprzyjaźnionych, położonych w sąsiedztwie, gospodarstwach agroturystycznych oraz ośrodkach wypoczynkowych. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Do dyspozycji gości oddajemy:

• pokój 2 - osobowy - parter, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, radio, TV, Internet
• pokój 5 - osobowy - pierwsze piętro, dwa pomieszczenia, łazienka z pełnym węzłem
sanitarnym, wyjście na taras, radio, TV, Internet
• pokój 2 - osobowy - pierwsze piętro, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym,
wyjście na taras, radio, TV , Internet
• pokój 4 - osobowy - pierwsze piętro, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, radio,
TV, Internet
• pokój 3 - osobowy - pierwsze piętro, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, radio,
TV, Internet
• jadalnię

Mirabelkowa 3/1, Górzno (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie