×

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Dębem Prabuty

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji oraz dni wolnych od pracy w naszym gospodarstwie, które usytuowane jest w malowniczej okolicy . Gospodarstwo położone jest w zaciszu z dala od zwartej zabudowy, dzięki czemu wspaniale spełnia warunki pełnego kontaktu z naturą i daje poczucie swobody.

Dom okalają ogród, sad i łąki a nieopodal rozciąga się las i jezioro Orkusz. W sezonie można kosztować owoce z sadu: truskawki, maliny, jabłka. Posiadamy zarybiony staw (karpie, liny) oraz spory las mieszany, który w sezonie dostarcza mnóstwo grzybów. Do dyspozycji gości oddajemy 3 pokoje gościnne oraz 2 łazienki.

Atutem jest też przestronna kuchnia oraz jadalnia z widokiem na ogród.

Polecamy smaczne domowe jedzenie i domowe wypieki. Wędliny własnego wyrobu, wędzone wolniutko w wędzarce jałowcem i drewnem olchowym szynki, boczki, kiełbasy przygotowywane według sprawdzonej receptury są po prostu pyszne!.
W sadzie znajduje się grill, miejsce na ognisko, huśtawka. Nad stawem jest altanka i murowany grill. Mamy ogrodzone podwórko i garaż na samochody. Dbamy o to aby nasi goście czuli się u nas swobodnie i swojsko. Można samemu ustalać czas posiłków, siedzieć do późna przy ognisku, po prostu wypoczywać.

Naszych gości zachęcamy do aktywnego wypoczynku, np. wycieczek rowerowych, spacerów, pływania łódką itp. Uroku naszemu gospodarstwu dodaje stary dąb.

Duża ilość motyli, żab i bocianów świadczy o bardzo czystym środowisku. Dziś o taką enklawę spokoju i ciszy jest naprawdę trudno. Cisza i spokój to podstawa dobrego wypoczynku.

Życie może tak smakować tylko na wsi...

Chociaż gospodarstwo agroturystyczne prowadzimy od niedawna ogromnie cieszy nas, iż nasi goście do nas wracają, polecają nas rodzinie i znajomym. Dobry humor, swojskie traktowanie gości, smaczne jedzenie oraz konkurencyjne ceny to nasze atuty. Drogi gościu przekonaj się sam, przyjedź do nas!

Sypanica 31, Prabuty (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Prabuty: