×

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Biskupią Kopą" Jarnołtówek

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Rozhledna Biskupská kupa 2.7 km
  • Hornická naučná stezka ve zlatohorském rudním revíru 4.6 km
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 4 pokoje, 12 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Apartament z jacuzzi lub pokój z kominkiem w przepięknej górskiej okolicy - wspaniały wypoczynek gwarantuje Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Biskupią Kopą".

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Biskupią Kopą" proponuje Państwu spędzenie urlopu z dala od gwaru i kurzu dużego miasta, w przepięknej, górskiej okolicy. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokój z kominkiem oraz apartament z jacuzzi, a także pokój kąpielowy z dwuosobową wanną Alpha - JacuzziTM. Alpha to oryginalna wanna Jacuzzi TM, zaprojektowana przez samego Pininfarina ( projektanta samochodów Ferrari ), wyjątkowa i luksusowa, zapewniająca prawdziwy relaks.

Nasze pokoje i apartamenty są doskonale i nowocześnie wyposażone, dodatkowo, na Państwa życzenie, możemy dostarczyć płatki róż do sypialni, kwiaty do pokoju, specjalne menu, szampan, świece, kadzidełka itp. Można u nas urządzic również knwent fantasy - dostarczamy stroje i niebędne rekwizyty, by każdy mógł choć na chwilę stać się elfem, średniowiecznym rycerzem czy krasnoludem.

Każdego, kto chciałby wypocząć w ciszy i spokoju, na łonie natury, lecz w luksusowych warunkach, serdecznie zapraszamy do nas - apratamenty i pokoje z jacuzzi, kominkiem i wszelkimi udogodnieniami czekają!

Jarnołtówek 179, Jarnołtówek (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie