×

Gospodarstwo Agroturystyczne - Orzechowo Ustka

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do Orzechowa, malowniczej osady położonej w sercu polskiego Pomorza. Znajdziecie Państwo tutaj spokój, ciszę i możliwość kontaktu ze wspaniałą pomorską przyrodą.

Nasze gospodarstwo położone na skraju sosnowego lasu, 900 metrów od morza, 4 km od Ustki gwarantuje udany rodzinny wypoczynek zdala od hałaśliwego kurortu.

Wspaniałą lokalizację dopełnia bliskie otoczenie zwierząt: konie sportowe, kuce, gołębie, pawie i bażanty znajdujące się w naszym gospodarstwie dostarczą Państwu i Państwa dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Oferujemy 2, 3 i 5 osobowe domki oraz apartamenty

Domki:

Zespół domków, z których każdy ma powierzchnię od 18 do 36m2 położony jest na skraju sosnowego lasu zaraz przy łące na której pasą sie nasze konie. Ośrodek jest zamknięty, ogrodzony - istnieje możliwość parkowania samochodu bezpośrednio przy każdym domku.

Każdy domek jest wyposażony w:

• WC i natrysk z ciepłą wodą,
• lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia i przedmioty kuchenne,
• radio, telewizor (na życzenie),
• leżaki, parawany.

Domki są dostępne od początku maja do końca września.

Apartamenty:

Komfortowo wyposażone apartamenty o powierzchni 50m2 każdy gwarantują wygodny wypoczynek przez cały rok. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka. Istnieje także możliwość podłączenia do Internetu.

Jakkolwiek wyposażenie domków i apartamentów pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków w bliskim sąsiedztwie znajduje się stołówka zapewniająca całodzienne wyżywienie.

Na miejscu dostępny jest także mały sklepik z podstawowymi artykułami

Z uwagi na spokojny i kameralny charakter naszego gospodarstwa wśród naszych gości preferujemy głównie rodziny - istnieje jednak możliwość zoganizowania wczasów grupowych dla dzieci i młodzieży. Istnieje możliwość przyjechania z niewielkim zwierzęciem (należy o tym powiadomić przed przyjazdem).

Orzechowo, Ustka (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie