×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Zamość:

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem Zamość

  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne "Nad stawem" znajduje się w miejscowości Wierzchowiny (około 13 km od Zamościa), wsi położonej wśród malowniczych lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego, nad źródłami rzeki Wieprzec, tuż przy trasie Zamość – Obrocz – Zwierzyniec.

W gospodarstwie "Nad stawem" mogą Państwo wypocząć i miło spędzić czas o każdej porze roku, bo tu zawsze jest pięknie, cicho i spokojnie.

Wyłącznie do Państwa dyspozycji jest całe piętro z oddzielnym wejściem, abyście czuli się tu komfortowo i swobodnie.
Pomieszczenia dla gości są bardzo dobrze wyposażone, tak aby zapewnić wygodę i miły wypoczynek podczas pobytu u nas: salon z TV, aneks kuchenny, pokój sypialny i łazienka.

Obok stawu znajduje się duży ogród pełen różnych gatunków kwiatów i rzadkich roślin ozdobnych. Istnieje również możliwość łowienia ryb w naszym stawie, w którym zamieszkuje bóbr. Ponadto mogą Państwo korzystać z dobrodziejstw sadu i warzywnika.

Na Państwa życzenie zapewniamy wyżywienie. Specjalnością naszego gospodarstwa są tradycyjne polskie przysmaki np. pierogi, pyzy, kluski, bigos itp.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć zobaczenia innych ciekawych miejsc istnieje możliwość wynajęcia przewodnika. Dodatkową atrakcją naszej oferty jest przejażdżka zabytkowym autem
FSO – Warszawą.

Przez nasze tereny biegnie piękny i ciekawy szlak rowerowy, pieszy i konny. W pobliżu działają dwie stadniny, w których organizowane są szkolenia i przejażdżki. Mogą również Państwo wybrać się na spływ kajakowy Wieprzem lub Tanwią.
Kilkanaście kilometrów od naszego gospodarstwa znajduje się Krasnobród miejscowość uzdrowiskowa słynąca nie tylko z kultu religijnego ale również mikroklimatu i pięknej przyrody. Zimą czynny jest tam czynny stok narciarski.
A po drodze do Krasnobrodu można skorzystać ze stoku w Jacni.

Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania, by pobyt u nas był długo i miło wspominany i aby Państwo wracali do nas zawsze jak do własnego domu.

Wierzchowiny 19, Zamość (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

czerwca. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie