×

Gospodarstwo Agroturystyczne na Przysłupiu w Nowicy Uście Gorlickie

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszym miejscem oraz spędzenia niezapomnianych chwil w samym sercu Łemkowszczyzny i Beskidu Niskiego. Nasze gospodarstwo jest przyjazne dzieciom, gościom z zagranicy, czworonogom i wszystkim tym, którzy zechcą spędzić czas w naszych progach.

NOCLEGI

Nowy Dom to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub grupy przyjaciół. Do dyspozycji naszych gości są trzy pokoje na piętrze: dwa 3-osobowe i jeden 4-osobowy ze wspólną przestronną łazienką (wraz z toaletą). Na parterze znajduje się duży salon z jadalnią oraz dodatkowa toaleta i druga łazienka z prysznicem. Z domu oraz okalającego go tarasu rozciąga się przepiękny widok na najwyższe pasma Beskidu Niskiego, Jaworzynę Krynicką a przy ładnej pogodzie również na słowackie Tatry.

Stara Chata to parterowa łemkowska chałupa z 1959 roku. Składa się ona z dwóch niezależnych części, z których jedna pozostaje do dyspozycji naszych gości. Przestrzeń ta nazywana wiejskim apartamentem to przestronna, jasna izba dzienna połączona z sypialnią dla maksymalnie 6 osób. Izba dzienna jest wyposażona w aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką i zlewozmywakiem. Przydzielona do apartamentu łazienka z prysznicem oraz dwie toalety znajdują się w sieni. Dodatkowo goście mogą korzystać z tarasu, z którego w słoneczne dni można podziwiać liczne pasma i szczyty górskie.

Nowica 52, Uście Gorlickie (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie