×

Gospodarstwo Agroturystyczne Dwerniczówka Lutowiska

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 36 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 36 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne "Dwerniczówka" oferuje cichą, spokojną przystań z dala od ruchliwych szlaków i gwarnych osad. Komfortowy, całoroczny domek zlokalizowany w samym sercu Bieszczad, w północnym krańcu Dwernika, u podnóża Otrytu, kilka minut spacerem od Sanu poleca swoje usługi zarówno turystom zmotoryzowanym, jak i pieszym, wędkarzom, miłośnikom jazdy konnej oraz amatorom wędrówek po nieznakowanych bezdrożach.

Dwerniczówka jest doskonałym punktem wypadowym w rejon Otrytu, Dwernika Kamienia, Doliny Caryńskie, Zatwarnicy i dalej do jednych z najpiękniejszych bieszczadzkich dolin, w rejon dawnych wsi Hulskie, Krywe, Tworylne. Bardziej szczegółowe informacje o wszystkich okolicznych trasach oraz miejscach wartych odwiedzenia zamieszczamy w zakładce "Atrakcje".

W piętrowym, bliźniaczym domku oferujemy Państwu po maksymalnie 6 miejsc w każdym całkowicie niezależnym segmencie. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem oraz wyjściem na taras, z którego roztacza się przepiękny widok na pobliski Otryt i Dwernik Kamień. Z salonem sąsiaduje łazienka z ubikacją i w pełni wyposażona kuchnia. Na piętrze znajdują się dwie dwuosobowe sypialnie z niezbędnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Ofertę uzupełnieniają stanowiska do rozpalenia grilla lub ogniska oraz życzliwość i pomoc Gospodarzy, którzy chętnie pomogą nie tylko w dotarciu w różne nieznane zakątki w okolicy, ale też doradzą we wszelkich sprawach związanych z pobytem. 

Zapraszamy

Dwernik 18 , Lutowiska (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)