×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Chojnów:

Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI Chojnów

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 6 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne „Dwa Brzegi" położone jest w województwie dolnośląskim, powiecie legnickim w miejscowości Jaroszówka.
Wieś ta słynie głównie z hodowli koni pełnej krwi angielskiej. W naszym gospodarstwie hodujemy konie szlachetne oraz kuce szetlandzkie i welsh pony, a także bydło mięsne welsh black. Agroturystykę prowadzimy od 14 lat i ciągle staramy się ją rozwijać i ulepszać.

Pensjonat to samodzielny budynek, w którym znajduje się pięć 2-osobowych pokoi, cztery łazienki, pokój dzienny z kominkiem i kuchnią wyposażoną do przygotowania posiłków.

Istnieje możliwość wykupienia smacznych i tanich posiłków. Pokoje są widne, słoneczne i prosto, ale gustownie umeblowane.

Dom stoi w otoczeniu zadbanej zieleni, jest oddalony od ruchliwej ulicy. Przed pensjonatem przygotowane jest miejsce na ognisko i plac zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość nauki jazdy na kucach i dużych koniach, dla początkujących i zaawansowanych, dorosłych i dzieci.

Jazdy prowadzi wykwalifikowany instruktor – czynny sportowiec uprawiający WKKW i skoki. Istnieje możliwość treningów indywidualnych z zakresu skoków, WKKW i ujeżdżenia. Instruktor włada biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim. W tym roku do dyspozycji mamy nową stajnię z szesnastoma boksami przeznaczoną również pod pensjonat dla koni, dlatego możliwy jest wypoczynek z własnym koniem, a także trening konia i jeźdźca.

Nowa, przestronna kryta ujeżdżalnia, zachęca do pobytu i treningu również w okresach
jesienno zimowych.

W okolicy znajdują się przepiękne trasy rowerowe i do wycieczek pieszych oraz bryczką położone wśród lasów, łąk, pastwisk i stawów.

Doskonała baza wypadowa dla miłośników przyrody i zabytków. W miejscowości Rokitki (5km) znajduje się kąpielisko, można tam miło i bezpiecznie spędzać czas nad wodą, a w Goliszowie łowisko komercyjne bogate w różne gatunki ryb słodkowodnych.

Jaroszówka 9, Chojnów (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

grudnia. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wypoczynek, rekreacja
  • Jazda konna

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie