×

Gospodarstwo Agroturystyczne "Dolina Zapomnienia" Kodeń

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasza posiadłość to wspaniale położone gospodarstwo agroturystyczne w dolinie rzeki Bug w miejscowości Kodeń. Panuje tu cisza i spokój. Lasy Nadburzańskie są wymarzonym miejscem dla grzybiarzy oraz miłośników pieszych, rowerowych i konnych wycieczek. Rzeki Kałamanka i Bug są wyśmienitym miejscem dla wędkarzy. Miłośnicy historii, sztuki i zabytków także znajdą w naszej miejscowości mnóstwo atrakcji.  

Posiadamy do dyspozycji gości domek letniskowy dla 4-5 osób oraz cztery pokoje 2-5 osobowe.

Organizujemy również przejażdżki bryczką, a zimą kuligi zakończone ogniskiem.  

Duże doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastoletniej praktyki sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować imprezy okolicznościowe dostosowane do Państwa potrzeb i wymogów.  

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się kryty basen przygotowany specjalnie dla naszych gości. Korzystanie z basenu nie podlega dodatkowym opłatom.

W budynku basenu znajduje się:

• przebieralnia
• trzy kabiny prysznicowe
• łazienka
• sauna (w budowie)

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się zarybiony staw. Jest on wymarzonym miejscem dla wędkarzy, a także dla osób lubiących przebywać nad wodą. Na stawie znajdują się do dyspozycji gości dwa rowerki wodne oraz wyspa z altanką. Przy stawie znajdują się na stałe ławeczki oraz latarnie rozświetlające nocą cały staw. Przygotowywana jest również kaskada wodna z fontanienką. Na jednym z brzegów stawu zrobiona jest piaszczysta plaża, która pozwala na odpoczynek latem oraz jest idealnym miejscem dla osób kochających opalanie.  

Jest możliwość zorganizowania zawodów wędkarskich. Takie zawody odbyły się już dwukrotnie latem 2008 roku i uczestniczyły w nich dzieci z koła wędkarskiego w Kodniu oraz osoby indywidualne.  

Nad stawem do dyspozycji przygotowaliśmy również łazienkę oraz zadaszony murowany grill.  

Na terenie naszego gospodarstwa znajdują się także boiska do gry w piłkę nożną, piłkę siatkową, plac zabaw dla dzieci oraz stół do gry w ping-ponga. Organizujemy przejażdżki bryczką, a zimą kuligi zakończone ogniskiem.  

Dysponujemy również możliwością wypożyczenia rowerów na wycieczki rowerowe po naszej okolicy. Organizujemy również zawody wędkarskie zakończone grillowaniem ryb oraz grzybobrania.

Polna 4a, Kodeń (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Kodeń: