×

Gospodarstwo agroturystyczne- Chochołów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany, 12 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom w Chochołowie, położony w oddaleniu od drogi, otoczony dużym terenem zielonym. Kilkaset metrów jest do brzegu rzeki Czarny Dunajec, 200 metrów - do przystanków komunikacji PKS i busów w stronę Zakopanego i Czarnego Dunajca; 5 km jest do Suchej Hory na Słowacji i dalej - do gorących kąpielisk w Oravicach; 3 km - do nowoczesnego wyciągu narciarskiego we wsi Ciche Górne.

Oferujemy pokoje: dwuosobowe trzyosobo we czteroosobowe Na korytarzach usytuowane są dwie łazienki dla gości. Zapewniamy gorącą wodę przez cały dzień.
Do dyspozycji jest pokój wypoczynkowy z kominkiem i telewizorem. Jest też jadalnia. Udostępniamy gościom w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowywania posiłków.

Na miejscu można zamówić wyżywienie całodzienne lub tylko obiady; gospodarz, zawodowy kucharz, poleca wyszukane potrawy kuchni regionalnej.

Obok domu jest duży plac zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki. W naszym gospodarstwie goście, a szczególnie dzieci, mogą uczestniczyć w pracach domowych przy różnych zwierzętach hodowlanych; mamy dwie kozy, świnki wietnamskie, drób i ozdobne ptactwo, takie jak: dzikie kaczki, kury chińskie, gęsi garbonose. Jest też kucyk szetlandzki, na którym można jeździć wierzchem.

Na miejscu można zakupić mleko, ser, jaja, a także miód z własnej pasieki.
Ceny noclegów w zimie: 20 zł/os w lecie: 15 zł/os.

Chochołów 318 , Chochołów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Winda

    Kuchnia

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie