×

Gospodarstwo Agroturystyczne Alicja Gliny

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Jeżeli szukasz miejsca gdzie można pojechać na wakacje, urlop czy ferie, z dala od miejskiego gwaru, to właśnie je znalazłeś! Proponujemy zapoznać się z naszą- mam nadzieję ciekawą ofertą, dzięki której poznacie Państwo bliżej nasze gospodarstwo oraz okolice….. Zapraszamy!!!

 Nasze gospodarstwo leży w wyjątkowo malowniczej okolicy. Stanowi to gwarancję spędzenia urlopu, weekendu, świąt i każdej wolnej chwili- na wsi, w ciszy i spokoju, w miejscu otoczonym lasami i wodą.
Piękne okolice, które kuszą o każdej porze roku, mnóstwo atrakcji turystycznych oraz niezliczone formy aktywnego wypoczynku gwarantują, że bez względu na pogodę i porę roku nie zaznacie Państwo u nas nudy!

Pamiętaj: do nas zawsze warto przyjechać! Koniecznie na kilka dni!!! Możesz zorganizować ognisko czy kulig. Tylko u nas lasy tak hojnie obdarzą Cię grzybami i jagodami. Rozmiłowany przyrodnik ucieszy się napotkaną zwierzyną. Wędkarza zaskoczy wyjątkowo czysta woda, zielone brzegi i pstrągi królewskiej wielkości.

Organizujemy rownież 1-dniowe wyjazdy do Lwowa!!! 

Jeżeli kochasz leśne wędrówki..., jeżeli lubisz łowić pstrągi..., jeżeli pragniesz kontaktu z dziką przyrodą... - koniecznie nas odwiedź!!!

Gliny 85, Gliny (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Gliny: