×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Żegocina:

Gospodarstwo Agroturystyczne AGRO-BELLA Żegocina

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Bełdno to historyczna miejsowość założona w 1237 roku, jako folwark opactwa w Szczyrzycu. Zakonnicy nazwali ją "Bella-Villa"- piękna wioska. Późniejsze spolszczenie nazwy nie odebrało wsi jej uroczego położenia na wzgórzu, obok zielonego pasma Kamionnej.

Jeżeli marzycie Państwo o wypoczynku w ciszy, z dala od zanieczyszczonych miast i ruchliwych dróg, jeśli chcecie poznać staropolską gościnność beskidzkich górali, a także posmakować regionalnych potraw - to zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego "Agro-Bella" w Bełdnie.

Zamieszkacie tutaj Państwo w wygodnym, nowym budynku (ogrzewanym) w 2- 3 osobowych pokojach z łazienkami. Na miejscu są także: sala bilardowa i stołówka, a na zewnątrz różne rekreacyjne udogodnienia. W otoczeniu znajdziecie uroczą zieleń ogrodową, łąki, pola i zagajniki, a zimą bardzo dobre warunki do uprawiania saneczkarstwa i narciarstwa.

Każda pora roku jest tu fascynująca i odpowiednia do przyjazdu. Widoczne z naszego wzgórza rozległe panoramy zachęcą Was do pieszych i rowerowych wędrówek. Chętnych poprowadzimy górskimi szlakami do miejsc tajemniczych i wartych odwiedzenia. Wieczorami posłuchacie legend i góralskich przypowieści snutych przy ognisku, w cieniu ogromnej, 300-letniej lipy. Zimą możemy urządzać kuligi i inne atrakcje.

Poza urzędowymi rekomendacjami Unii Europejskiej i stowarzyszeń agroturystycznych, najwyższą wartość mają dla nas dobre opinie naszych gości. Jeden z nich powiedział o "Agro-Belli": "Krajobraz jak z bajki, w którym odnalazłem mój drugi dom". Przekonajcie się czy miał rację!

Bełdno 5, Żegocina (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie