×

Gościniec Żurawi Młyn Tuchomie

Zapytaj o cenę i dostępność
od 36 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Żurawi Młyn to gościniec, który oferuje do dyspozycji gości 4 pokoje i 3 apartamenty dwupokojowe. Łącznie możemy pomieścić do 30 osób w łóżkach 1 i 2 osobowych.

Poza przestronnymi pokojami noclegowymi, zapraszamy naszych gości do wypoczynku w Salonie i na werandzie "Safari", w obu pomieszczeniach są kominki, przed którymi można spędzić czas na rozmowach, czytaniu, grach towarzyskich, piciu kawy i innych napojów podawanych w Gościńcu.

Mamy do Państwa dyspozycji boisko do siatkówki/tenisa, rowery, kajaki, a nad jeziorem boisko do siatkówki plażowej i boisko do koszykówki oraz plac zabaw dla dzieci. Romantyczne okolice, przyroda otaczające Gościniec zachęcają do podejmowania wędrówek i szukania przygód na rowerach, kajakach lub pieszo. Do bardziej odległych miejsc na Kaszubach polecamy krótkie wypady samochem łącznie z pasem plaż nadmorskich (np. Ustka-70 km).

Gościniec jest również popularnym miejscem dla wesel, przyjęć urodzinowych, pierwszej Komunii, spotkań rodzinnych i innych imprez okolicznościowych w pomieszczeniach głównego budynku Gościńca lub w nowo przebudowanym i odremontowanym pomieszczeniu byłej stodoły/stajni.

Mamy również doświadczenie i urządzenia dla prowadzenia konferencji, seminariów, warsztatów i służymy pomocą przy organizowaniu profesjonalnych spotkań dla różnych grup zawodowych, jak również artystycznych i takich jak np. kursy yogii.

Ciemno 46, Tuchomie (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie