×

Gościniec Kanclerz Zamość

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gościniec Kanclerz położony jest w obrębie układu urbanistycznego Zespołu Staromiejskiego na obszarze rawelinu kurtyny I-VII fortyfikacji miasta Zamościa wpisanych do rejestru zabytków. Zlokalizowany przy wylocie traktatu Lwowskiego z widokiem na Starą i Nową Bramę Lwowską, oraz Nadszaniec - fascynujący przykład architektury fortecznej. Centralne położenie obiektu, oraz jego wysokie walory estetyczne świetnie współgrają z historycznym otoczeniem.

W części hotelowej oferujemy 7 pokoi. Wszystkie pokoje są przestronne, wygodne i stylowo wyposażone, nadając pobytowi niepowtarzalny, unikatowy charakter co sprzyja prawdziwemu wypoczynkowi.  Wyposażone są w łazienki, telefony, TV, oraz strały dostęp do Internetu. Wystrój, bogata kuchnia, wytworna atmosfera sprawiają, że wrażenia z pobytu pozostają niezapomniane.

Elegancka, przestronna sala restauracyjna stanowi wspaniałą oprawę bankietów, imprez okolicznościowych oraz konferencji. W sali klubowej organizujemy imprezy tematyczne, wieczorki muzyczne, lub jest odrębną salą taneczną.

Dla bezpieczeństwa gości parking jest monitorowany.

Partyzantów 6, Zamość (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie