×

Gościniec Beata Łagów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Prowadzimy nasz Gościniec dla Państwa już od 20 lat, można u nas miło spędzić czas w okolicach pięknego Łagowskiego Parku Krajobrazowego. Gościniec oddalony jest ok. 800 m od centrum (10 min spacerkiem) i jednocześnie położony w pobliżu Jeziora Łagowskiego, (ok 250 m) co pozwala w krótkim czasie znaleźć sie w pięknie przygotowanych trasach pieszych i rowerowych prowadzących wokół jeziora lub skorzysatać z kąpielisk znajdujących się nad jeziorem.

Osoby chętne do sprawdzenia swojej sprawności fizycznej mają możliwość skorzystania z parku linowego, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naszego gościńca.

Dodatkowym atutem naszego gościńca jest stosunkowo nieduża odległość do Berlina ok. 150 km, dokąd można sobie zorganizować wypady na zakupy lub w celach turystycznych.

Do dyspozycji Państwa oddajemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe (z możliwością dostawek). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, odbiornik telewizyjny LCD oraz internet bezprzewodowy WiFi.

Udostępniamy również: w pełni wyposażoną kuchnię, świetlicę ze stołem do "ping-ponga" i piłkarzykami. Na terenie Gościńca znajduje się domek grillowy oraz przestronny ogród gdzie można miło spędzić czas przy posiłkach lub wypoczynku na świeżym powietrzu.

Kwiatowa 11, Łagów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie