×

Goodnight Warsaw Apartments Wilcza 11/28

Opis obiektu noclegowego

Zameldowanie i odbiór kluczy jest możliwy od 16:00 do 22:00 w recepcji ul. Wilcza.

Luksusowe mieszkanie, urządzone w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone. Jest w nim sypialnia z podwójnym łóżkiem i dodatkowo dwuosobowa rozkładana kanapa w salonie. Mieszkanie jest położone w bardzo ładnej okolicy, niedaleko od głównych atrakcji turystycznych w Warszawie. W mieszkaniu jest darmowy dostęp do Wi-Fi, płaski telewizor oraz wiele innych udogodnień, które sprawią, że pobyt u nas będzie niezapomniany!

W okolicy mieszkanie znajduje się dużo popularnych restauracji, kawiarni i barów. Położenie w samym centrum sprawia, że dojazd do wszystkich największych atrakcji turystycznych jest bezproblemowy.

W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, nieopodal jest również stacja metra. Dworzec Centralny znajduje się kilka minut na piechotę, a z centrum kursuje bezpośredni autobus na Lotnisko Chopina.

Późny przyjazd (po 22:00) musi być potwierdzony i uzgodniony z personelem obiektu. Za późny przyjazd po 22:00 do 00:00 naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 70 złotych. Za przyjazd pomiędzy 00:00 a 02:00 dodatkowa opłata wynosi 120 złotych. Zameldowanie poza podanymi godzinami nie jest możliwe.

ulica Wilcza 11, 00-538 Warszawa (Polska)
Internet
  • WIFI, Internet

Charakterystyka miejsca
  • Żelazko , Winda, Przechowalnia bagażu

  • 100 m Restauracja w okolicy
  • 500 m Centrum miasta