×

Goodnight Warsaw Apartments Niecała

Opis obiektu noclegowego

Zameldowanie i odbiór kluczy jest możliwy od 16:00 do 22:00 w recepcji ul. Wilcza.

Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone. Mieszkanie jest położone w bardzo ładnej okolicy, niedaleko od głównych atrakcji turystycznych w Warszawie.
W mieszkaniu jest darmowy dostęp do Wi-Fi, płaski telewizor oraz wiele więcej udogodnień, które sprawią, że pobyt u nas będzie niezapomniany!

Mieszkanie jest położone w bardzo ładnej okolicy, niedaleko Galerii Sztuki, parku, a spacer na Stare Miasto zajmuje kilka minut. Bliskość metra i przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że dostęp do wszystkich głównych atrakcji turystycznych jest bezproblemowy.

Późny przyjazd (po 22:00) musi być potwierdzony i uzgodniony z personelem obiektu. Za późny przyjazd po 22:00 do 00:00 naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 70 złotych. Za przyjazd pomiędzy 00:00 a 02:00 dodatkowa opłata wynosi 120 złotych. Zameldowanie poza podanymi godzinami nie jest możliwe.
W niektórych apartamentach Obiekt posiada zamki elektroniczne lub skrytki na klucze. W takich apartamentach nie obowiązują standardowe zasady meldowania Klienta, o ile Klient zamelduje się w sposób elektroniczny do 24h przed przyjazdem.

ulica Niecała 6, 00-098 Warszawa (Polska)
Internet
  • WIFI, Internet

Charakterystyka miejsca
  • Żelazko , Winda, Przechowalnia bagażu

  • 100 m Restauracja w okolicy
  • 1 km Centrum miasta