×

Goodnight Warsaw Apartments Kredytowa 2/51

Opis obiektu noclegowego

Obiekt Goodnight Warsaw Apartments - Kredytowa 2 usytuowany jest w Warszawie, 100 metrów od Narodowej Galerii Sztuki Zachęta i oferuje widoki na miasto. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Apartament obejmuje jadalnię oraz kuchnię ze zmywarką do naczyń, piekarnikiem i lodówką. Oferta obejmuje zakwaterowanie bez wyżywienia. Dla Gości przygotowano pościel i ręczniki. W łazience znajduje się bidet.

Obiekt oddalony jest o 300 metrów od Ogrodu Saskiego i Grobu Nieznanego Żołnierza. Odległość od lotniska Chopina wynosi 8 km.

Śródmieście to świetny wybór dla osób, które interesują się muzeami, jedzeniem i kulturą.

Odbiór kluczy możliwy jest w naszej recepcji przy ulicy Wilczej 26a/1.

Późny przyjazd (po 22:00) musi być potwierdzony i uzgodniony z personelem obiektu. Za późny przyjazd po 22:00 do 00:00 naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 70 złotych. Za przyjazd pomiędzy 00:00 a 02:00 dodatkowa opłata wynosi 120 złotych. Zameldowanie poza podanymi godzinami nie jest możliwe.
W niektórych apartamentach Obiekt posiada zamki elektroniczne lub skrytki na klucze. W takich apartamentach nie obowiązują standardowe zasady meldowania Klienta, o ile Klient zamelduje się w sposób elektroniczny do 24h przed przyjazdem.

ulica Kredytowa 2/51, 00-062 Warszawa (Polska)
Internet
  • WIFI, Internet

Charakterystyka miejsca
  • Żelazko , Przechowalnia bagażu