×

Giewont Apartament Kościelisko

Po zapytaniu ofertowym dokładna cena i pokój!
od 29 
2 osób 1 nocy
  • Lista usług
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 2 apartament, 4 Ilość miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Komfortowy apartament zlokalizowany w Kościelisku w nowym, kompleksie apartamentowym z 2008r., składającym się z dwóch kameralnych budynków, mieszczących łącznie 30 lokali mieszkalnych.

Cały kompleks jest ogrodzony i zagospodarowany terenem zielonym. Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko i grill, a także wyznaczone miejsce w garażu podziemnym.

Apartament spełnia najwyższe standardy. Jest wygodny i funkcjonalny. Położony jest w zacisznym i pięknym miejscu. Blisko stąd do rozrywkowych atrakcji Zakopanego. Z jego okien rozpościera się cudowna panorama Tatr z Giewontem na czele. W zasięgu ręki znajdują się najbardziej popularne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i źródła geotermalne.
W bezpośrednim sąsiedztwie do dyspozycji jest karczma regionalna POLANY.

Po długich górskich wędrówkach lub narciarskich szaleństwach, nie opuszczając miejsca zakwaterowania, można (w cenie pobytu) zregenerować siły, korzystając z krytego basenu, hydromasażu i sauny (suchej i mokrej). Basen pozostaje pod nadzorem licencjonowanego ratownika. Tylko nieliczne obiekty turystyczne w Zakopanem i okolicach wyposażone są w tego typu atrakcje.

Budynek położony jest w cichym i spokojnym miejscu z pięknym widokiem na panoramę Tatr, w bliskim sąsiedztwie najatrakcyjniejszych szlaków turystycznych: Dolina Kościeliska ok. 1 km. Dolina Chochołowska – 10 min samochodem Droga pod Reglami – 500 m Dolina Małej Łąki – ok. 1 km. wyciągi i stoki narciarskie: (Butorowy Wierch, Szymoszkowa, Gubałówka, Witów i Nędzówka dla początkujących), kąpieliska geotermalne na Szymoszkowej i w Orawicy na Słowacji. Przejście graniczne na Słowację znajduje się w Chochołowie oddalonym o 4 km od Kościeliska (10 min. jazdy samochodowej).

Centrum życia towarzyskiego, imprez i zabaw w Zakopanem (m.in. Gubałówka, Krupówki, skocznia Wielka Krokiew itp.) jest w zasięgu ręki (ok. 6 km.) i jest osiągalne własnym autem lub busem, którego przystanek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca, w czasie nie dłuższym niż 10 min. Blisko, ale nie na tyle, żeby wypoczynek gości w naszym apartamencie, mógł być zakłócony przez gwar i hałas tętniącego życiem kurortu. Te dwie cechy są niewątpliwym atutem apartamentu.

Najnowsza atrakcją rejonu Kościeliska będzie nowoczesne kąpielisko geotermalne w Chochołowie, którego oddanie do użytku planuje się na ferie zimowe 2016r. Polecamy również trasę narciarstwa biegowego w Kościelisku (2 pętle po 5 km i 10 km).

Pokaż opis obiektu Mniej
Nędzy Kubińca , Kościelisko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
  • Wypożyczalnia rowerów

Wellness, relaks
  • Basen kryty
  • Basen odkryty
Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Usługi
  • Suszarka do włosów, Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)